Всі жителі зруйнованих вибухом квартир отримали нове житло - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нове житло отримали всі родини, які постраждали внаслідок вибуху в багатоповерховому будинку в Києві наприкінці червня.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.


"На жаль, ми не можемо повернути рідних сім’ям, які втратили близьких через вибух. Але ми зробили те, що обіцяли", – зазначив голова держави.


За його словами, через тривалі бюрократичні процедури та оформлення документів процес забезпечення новим житлом зазвичай затягується в часі, проте на сьогодні всі жителі зруйнованих вибухом квартир отримали нові помешкання.


Як ідеться в повідомленні, тепер обов’язок місцевої влади – допомогти постраждалим з ремонтом помешкань, щоб забезпечити людям комфортні умови проживання.


Нагадаємо, 21 червня на Позняках у Києві стався вибух у багатоповерховому житловому будинку. Було пошкоджено кілька поверхів.


За інформацією ДСНС, вибух стався близько 10-ї ранку в дев’ятиповерховому будинку на вул. Григоренка, 41. Попередньою причиною називали вибух газоповітряної суміші.


Згодом заступник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що основна версія, за якою працює прокуратура разом із поліцією – це перевірка дотримання технологій повірки лічильників співробітниками компанії "Київміськгаз".


Прокуратура порушила справу за ч. 2 ст. 270 (порушення правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків, загибелі та травмування людей) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “https://rupor.info/news/160997/vsi-zhiteli-zruynovanih-vibuhom-kvartir-otrimali-nove-zhitlo-zelenskiy/”