Мрія батьків. У Китаї дітям заборонять грати в мобільні ігри більше години на день

 Гра Honour of Kings дуже популярна в Китаї

Китайська компанія Tencent встановить систему контролю і обмежить час онлайн-ігор для молоді в Китаї.

Деяким дітям буде дозволено грати не більше години в день, повідомляє The Next Web.

Вперше подібна схема була реалізована у вересні в популярної мобільної гри Honor of Kings. Перевірка заважала довго грати геймерам молодше 12 років. Справа в тому, що гра стала настільки популярною серед молоді в Китаї, що багато учнів пропускали заняття. На початку жовтня видавець повідомив про те, що в грі Honour of Kings почався тест системи розпізнавання обличчя гравців.

Тепер, за планами видавця ігор Tencent, учні до 13 років будуть обмежені лише годиною онлайн-ігри в день. Гравці від 13 до 18 років можуть грати до двох годин на день. За словами представника Tencent, обом групам заборонено грати в гру з 9 вечора до 8 ранку.

Щоб перевірити особу гравця, компанія планує вимагати, щоб на її сервери були завантажені урядові ідентифікатори для будь-якої існуючої облікового запису і всіх нових. Потім компанія буде перевіряти ці ідентифікатори через урядові бази даних.

До кінця 2018 року Tencent планує ввести систему верифікації в 10 своїх мобільних іграх. У 2019 році вона буде працювати вже у всіх іграх видавця. Аналітики очікують, що Tencent доведеться перевіряти особистість сотень мільйонів людей.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/techno/games/mrija-batkiv-u-kitaji-ditjam-zaboronjat-hrati-v-mobilni-ihri-bilshe-hodini-v-den-2505264.html”