Прибульці продовжують тягнути час. У Каліфорнії знайшли новий обеліск, але людям як і раніше невідомо, що це взагалі таке

Здається, у світі зараз дві актуальні теми – коронавірус і загадкові обеліски, які розкидані по різних куточках землі.

Об этом сообщает Русский репортер

Дивні плити знайшли в пустелі штату Юта та в Румунії. Правда, обеліск, знайдений в Юті, вже встигли знести і кудись відвезти.

3 грудня на вершині гори Пайн в Каліфорнії виявили ще один монумент, теж три метри у висоту.

Зовні обеліск відрізняється від попередніх – кути моноліту зварені по кутах за допомогою спеціальних заклепок. Судячи з усього, ці заклепки прикріплюють бічні панелі до сталевої рами.

Влада поки не повідомляла, що планують робити з обеліском. Монумент не прикріплений до землі і, в теорії, може впасти і травмувати людей, які виходять на пробіжки.

Як і у випадку з іншими обелісками, невідомо, хто і навіщо встановив цей монумент. Одні припускають, що каліфорнійський обеліск встановили інопланетяни, інші стверджують, що це якась рекламна кампанія.

Користувачі уважно досліджують кожен новий обеліск і вважають, що це не останній знайдений монумент та сподіваються, що розгадка вже близька.Джерело статті: “https://factor-news.info/prybultsi-prodovzhuyut-tyagnuty-chas-u-kaliforniyi-znajshly-novyj-obelisk-ale-lyudyam-yak-ranishe-nevidomo-shho-tse-vzagali-take/”