Діліться суперсилою. Кращі фотографи України зроблять безкоштовні портрети донорів, які здадуть свою кров взимку

Проєкт популяризації донорства Агенти крові започаткував в Україні ініціативу Кров не червона. Кров — чарівна для привернення більшої кількості донорів під час різдвяних свят.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Ініціатива має на меті нагадати, що потреба в крові під час новорічних та різдвяних свят не спадає, на відміну від кількості донорів, що традиційно у зимовий період стає меншою.

Протягом усіх зимових місяців в Центрі крові Інституту Амосова донорам робитимуть портрети кращі фотографи країни: Анна Грабарська, Катя Кондратьєва, Дар’я Мангубі, Рома Пашковський, Сергій Сараханов та інші. Зазначається, що атрибутом портретів стане гемокон, наповнений кольоровим глітером, як символ того, що донори діляться не лише кров’ю, а й суперсилою.

«Ми хочемо звернути увагу на те, що кров донорів — чарівна, вона робить справжні дива, і може стати найкращим подарунком комусь під ялинку», — каже засновниця Агентів крові Олена Балбек.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от АГЕНТИ КРОВІ (@blood_agents_ua)

Кампанія проводитиметься в Інституті Амосова. Щороку тут проводиться до 7500 операцій на серці, до 20 на день, щонайменше третина — з використанням компонентів крові. 650 дітей щороку переносять операції на відкритому серці. База активних донорів налічує 1500 осіб, але для оптимальної роботи лікарні цю цифру необхідно подвоїти.

Повідомляється, що проект триватиме з грудня 2020 по лютий 2021. Ініціативу планують закінчити виставкою портретів донорів.

За графіком чергування фотографів можна буде слідкувати на сторінці Агентів крові в Instagram, а зареєструватися на донації можна за допомогою Telegram-бота @bloodagentsua_bot.

Редактор: Діана Ковальова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/agenti-krovi-ukrajinciv-zaklikali-stavati-donorami-krovi-u-period-zimovih-svyat-novini-ukrajini-50128303.html”