Посилений карантин: Кабмін оприлюднить повний перелік обмежень 9 грудня

<p><br />Очільники міст та ОДА спільні в думці щодо обмеження роботи дискотек і нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, хостелів, повідомив прем’єр</p> — Посилений карантин: Кабмін оприлюднить повний перелік обмежень 9 грудня


Очільники міст та ОДА спільні в думці щодо обмеження роботи дискотек і нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, хостелів, повідомив прем’єр

Об этом сообщает Редакция news

90% мерів згодні з обмеженням роботи святкових ярмарків, ТРЦ, ресторанів, кінотеатрів і театрів, — Шмигаль

Кабінет міністрів сьогодні, 4 грудня, провів онлайн-нараду з мерами міст щодо посилення карантинних обмежень під час різдвяно-новорічних свят. Про це йдеться на урядовому сайті.

Зазначається, що уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень враховуючи пропозиції мерів міст та обласних державних адміністрацій.

Прем’єр-міністр наголосив, що очільники міст та ОДА спільні в думці щодо обмеження роботи дискотек і нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, хостелів.

«Також понад 90% підтримують обмеження в роботі святкових ярмарків, ТРЦ, ресторанів, кінотеатрів і театрів. Повний перелік вже узгоджених заходів ми оприлюднимо під час засідання Кабінету Міністрів наступної середи, 9 грудня», — поінформував глава уряду.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що карантин в Україні можуть посилити на початку січня.

3 грудня уряд скасував карантин вихідного дня, заявивши що він був ефективний.

З кінця листопада уряд розглядає можливість введення в України локдауну через стрімке зростання захворюваності на коронавірус.

Читайте також:
  • Коли в Україні посилять карантин і чи буде зупинена робота транспорту? Відповідаємо на головні питання

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/posileniy-karantin-kabmin-oprilyudnit-povniy-perelik-obmezhen-9-grudnya-722423.html”