Порушення карантину: силовики увірвались у ресторан в центрі Чернівців 

последние новости в Украине останні новини в Україні


Правоохоронці "завітали" із перевркою у ресторан у центрі Чернівців, який порушував карантинні вимоги. У ресторані проводилися вечірки.

Об этом сообщает FIB

Співробітники Національної поліції увірвались до приміщення одного з ресторанів у центрі Чернівців, який працював, незважаючи на локдаун. Відеозапис із правоохоронцями, які без попередження увірвались до закладу, поширюють у соцмережах очевидці, пише molbuk.ua. Свідки події звернули увагу на те, що вказаний ресторан, попри посилений карантин, ввечері 10 січня розміщував на своїй Instagram-cторінці світлини та відео із вечірки. Водночас люди повідомляють і про низку інших ресторанів Чернівців, які працюють, незважаючи на карантинні обмеження.

Нагадаємо, за словами очільника МОЗ Максима Степанова, на третьому тижні січня прогнозується збільшення кількості інфікованих та хворих на грип. ASPI news писало, що коронавірус в Україні став причиною введення обмежувальних заходів, спрямованих на зниження чисельності нових випадків захворювання.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/porushennya-karantinu-siloviki-uvirvalis-u-restoran-v-centri-chernivciv”