Лукашенко про злиття Росії та Білорусі: нерозумно працювати в цьому напрямкуНа сьогодні ідея злиття Білорусі з Російською Федерацією не є актуальною. Тому сторони зосереджені на створенні Союзної держави.

Об этом сообщает Коготь 2.0


Про це на нараді з питання білорусько-російського співробітництва у військовій сфері заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, – РБК із посиланням на БЕЛТА.


За його словами, Білорусь залишається суверенною державою.


“Сьогодні світ змінився настільки, що розмови про те, що Білорусь має увійти до складу Росії чи Росія має увійти до складу Білорусі, або ми взагалі якось повинні злитися, створивши єдині органи управління… Світ настільки змінився, що просто було б нерозумно навіть працювати в цьому напрямку”, – зазначив Лукашенко.


Він також упевнений, що Білорусь в статусі незалежної держави може вибудувати таку систему відносин з Росією, яка буде потужнішою, ніж між суб’єктами в самій Російській Федерації.


Нагадаємо, Служба зовнішньої розвідки Естонії опублікувала щорічний звіт про зовнішні загрози, де йдеться про зростання ймовірності нападу військ Росії на Україну та країни Балтії через кордон Білорусі. Зокрема, основними загрозами для Естонії називаються пандемія коронавірусу, Китай, Росія та Білорусь.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/lukashenko-pro-zlyttia-rosii-ta-bilorusi-nerozumno-pratsiuvaty-v-tsomu-napriamku/”