США ввели санкції проти Ігоря Коломойського

Сполучені Штати вводять санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського.

Об этом сообщает Правда ЮА

Loading...

Як повідомляє Державний департамент США, він звинувачується в корупційних злочинах.

“Я оголошую про внесення до списку санкцій олігарха і колишнього державного чиновника України Ігоря Коломойського за його причетність до корупції”, – зазначено в заяві держсекретаря Ентоні Блінкен.Популярні новини зараз
 • Якби президентські вибори сталися в березні: за кого б проголосували українці
 • Коболєв повідомив, коли для українців введуть річні тарифи на газ
 • В Україні знову зросте тариф на газ: які можуть бути тарифи вже в квітні
 • Як вважають в США, в той час, як Коломойський очолював Дніпропетровську область з 2014 по 2015 рік, він був причетний до корупційних дій, які підривали верховенство права і довіру української громадськості до демократичних інститутів і процесів управління, включаючи використання свого політичного впливу і офіційної влади для особистої вигоди.

  “Я також хочу висловити стурбованість поточним нескінченними спробами Коломойського підірвати демократичні процеси і інститути в Україні, що представляє серйозну загрозу для її майбутнього”, – заявив Блінкен.

  Відзначається, що рішення ввести санкції проти Коломойського підтверджує прагнення США підтримувати реформи політичного, економічного і судового секторів України.

  “США продовжують підтримувати всіх українців, чия робота рухає реформи вперед. Державний департамент і надалі буде використовувати подібні повноваження та інструменти, щоб сприяти відповідальності корумпованих суб’єктів в регіоні і в усьому світі”, – підкреслив генсек США.

  Дані санкції крім іншого означають, що Ігорю Коломойському буде заборонений в’їзд в Сполучені Штати.

  Як ми вже розповідали раніше, мер Дніпра Борис Філатов пропонує перейменувати вулицю Короленка в глухий кут Коломойського.

  Тим часом, Зеленський запевнив, що банківський сектор в Україні є незалежним, ніхто не впливає на нього, включаючи Коломойського .

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/03/05/ssha-vveli-sanktsiyi-proti-igorya-kolomojskogo/”