Душила і знімала на камеру. Українці дали понад п’ять років за знущання із тварин

25-річна жінка дістала п’ять років і шість місяців в’язниці

Вільнянський районний суд Запорізької області засудив 25-річну жінку до п’яти років і шести місяців позбавлення волі за жорстоке поводження з тваринами і виготовлення порнографії. Про це 3 березня повідомила пресслужба суду.

Об этом сообщает Прокурорська правда

Крім того, 52-річного жителя Запоріжжя також визнали винним за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України (розповсюдження порнографії), він дістав покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним строком три роки.

Як зазначає "BBC News Україна", перші повідомлення про жінку, яка знущалася із тварин, знімала це на відео і згодом викладала записи в соцмережі, з’явилися влітку минулого року.

Резонанс виник після публікації зоозахисниці Світлани Лавриків, яка розповіла про групу в соцмережі "ВКонтакте", де публікують такі відео. Зараз Stories зоозахисниці вже недоступні, але їх скріншоти публікувало місцеве видання "Актуально".

За словами Лавриків, невідома жінка на цих записах серед іншого топчеться по тваринах – собаках, кішках і кроленятах – і душить їх на камеру. До того ж вона намагалася на цьому заробляти – доступ до деяких відео був платним. Окрім фото і відео знущання із тварин, жінка викладала і власні оголені фото.

Приблизно в той самий час фігурантку справи розшукали волонтери та зоозахисники, одному з яких удалося записати з нею коротке інтерв’ю. Telegram-канал "ZаБор Запорожье" публікував відео, де жінка не заперечує звинувачення на свою адресу, але каже, що робила все під тиском чоловіка, який надавав їй житло.

Після того, як історія набула широкого розголосу, невідомі пробралися в будинок до пари, яка знущалася із тварин, побили чоловіка і підпалили його автомобіль, повідомляє "1+1". Незабаром вогонь з авто перекинувся на будинок.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/dushila-i-znimala-na-kameru-ukrajintsi-dali-bilshe-p-jati-rokiv-za-znushchannja-nad-tvarinami-1542826.html”