Оприлюднено нову трійку президентських виборів

Вибори


Фонд “Українська політика” оприлюднив результати власного соціологічного дослідження про підтримку кандидатів на посаду президента України.


Відповідно до , Юлія Тимошенко продовжує залишатися лідером симпатій українців, однак дещо послабила свої позиції і на даний момент за неї проголосувало б 10,3% громадян. Решта ж кандидатів навпаки нарощують свою електоральну підтримку.


Так, на друге місце президентських перегонів знову виходить Петро Порошенко з результатом 8,9% голосів. Наздоганяє його лідер Радикальної партії Олег Ляшко. За “радикала” готові проголосувати 8,4% українців.Серед тих громадян, які вже точно визначилися брати участь у голосуванні, Тимошенко підтримують 13,8%, Порошенка – 10,1%, а Ляшка – 8,9%.Якщо ж оцінювати результати дослідження електоральної підтримки без тих українців, які ще не визначилия зі своїм кандидатом, то вивиться, що голова “Батьківщини” потенційно отримає 19,5%, чинний президент – 14,3% та лідер РПЛ – 12,6%.


Цікавим також є показник, який поазує причини підтримки українцями того чи іншого кандидата.Серед трійки лідерів виборчик перегонів найбільшу довіру має Олег Ляшко, адже 35,1% виборців вірять головному “радикалу”. У Порошенка та Тимошенко цей показник 32% та 29,6% відповідно.


Лише 0,4% прихильників голосуватимуть за Порошенка, бо він говорить правду. 9,5% електорату за цим критерієм підтримають Тимошенко, а 48,6% виборців за цим показником обирають Ляшка.


Питання “народності” кандидата надзвичайно важливе для виборця лідера РПЛ. Підтримка народу і простих людей стала вирішальним для 49,8% прихильників голови Радикальної партії. За цим показником він значно випереджає опонентів. Порошенко і Тимошенко за цим пунктом обирають 1,8% та 16,2% виборців відповідно.


Одним з вирішальних факторів при виборі свого кандидата є його стать. Через те, що Юлія Тимошенко жінка, її підтримує 46,2% електорату.


Для Порошенка таким фактором є переконання виборців, що чинний президент повинен завершити розпочаті його командою реформи. Через за нього готові проголосувати 40,9% прихильників.


Нагадаймо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що з’явилася неоприлюднена соціологія, проведена на замовлення команди Гриценка.


Джерело статті: “https://informator.news/opryliudneno-novu-triyku-prezydents-kykh-vyboriv/”