BMW Z4 M40i у версії Competition Package отримає 385 кінських сил

Баварська компанія BMW готується представити новий родстер BMW Z4, а на сторінках американських автомобільних ЗМІ з’явилися нові деталі про новинку. Наголошується, що модель BMW Z4 M40i з пакетом доповнень Competition Package отримає під капот 385 кінських сил.

Згідно з інформацією американського видання motor1, яке посилається на власні джерела в компанії BMW, новий родстер в «зарядженому» виконанні від M Performance отримає під капот рядний двигун з чотирма циліндрами об’ємом в 3,6-літра, який здатний генерувати 335 кінських сил. Відзначається, що мова йде про двигуні, який носить заводське назва B58M1.

Інсайдери повідомили, що такий двигун також може бути запропоновано у варіанті виконання на 385 «лошадок2, однак у якому форматі буде виходить така модель поки не повідомляється.

Справа в тому, що суворі екологічні норми в країнах Європейського Союзу можуть стати причиною недоступності такої моделі для ринків країн Європи, тому реалізація 385-сильного BMW Z4 M40i може бути налагоджена тільки в Сполучених Штатах.

Також баварські розробники можуть випустити BMW Z4 M40i у версії Competition Package – в даному випадку у список оснащення моделі додатково увійде спортивна випускна система і трекова підвіска. Про терміни прем’єри «гарячого» родстера поки не повідомляється.