Кава по-кандидатськи. Як політики "світилися" на АЗС напередодні виборів

Кава по-кандидатськи. Як політики "світилися" на АЗС напередодні виборів

Що ближче до виборів, то частіше у соціальних мережах з’являються фото кандидатів у президенти серед звичайних людей. Найпопулярнішим місцем для передвиборчого піару стали АЗС, де політики пили каву.

22 жовтня на одній із заправок "кавувала" лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Світлину, на якій політик у діловому одязі п’є напій посеред АЗС, опублікувала її прес-секретарка Марина Сорока. До фото вона додала короткий допис: "Просто кава. Просто заправка".

Просто кава. Просто заправка)))

Опубліковано Мариною Сорокою Понеділок, 22 жовтня 2018 р.

Користувачі соцмереж у відповідь почали кепкувати з фото. Вони викладали свої світлини з паперовим стаканчиком на заправках та жартували, що Тимошенко не вміє правильно пити каву.

- Я постійно п‘ю каву на заправках — Вірю — А що це в тебе у руці? — Кришка для стакану — А в мене? — Паличка для розмішування

Опубліковано Mykhailo Tkach Понеділок, 22 жовтня 2018 р.

Кандидат в мери Києва п’є каву на заправці біля Дарниці, як звичайна людина

Опубліковано Иваном Маруничем Понеділок, 22 жовтня 2018 р.

Майже за тиждень, 30 жовтня, з кавою на заправці сфотографувався тепер вже кандидат у президенти від "Громадянської позиції" Анатолій Гриценкко. Фото він запостив на своїй сторінці зі словами: "Смачна кава на заправках, особливо після напруженого дня і дорогою додому".

Смачна кава на заправках, особливо після напруженого дня і в дорозі додому)

Опубліковано Анатолієм Гриценком Вівторок, 30 жовтня 2018 р.

У Мережі почали писати, що Гриценко наслідує Тимошенко, а український політичний креатив — зубожів.

"Блєск і ніщета" українського політичного креативу.))

Опубліковано Алексеєм Голобуцким Вівторок, 30 жовтня 2018 р.

Президентські вибори скоро. Політична еліта захотіла народної кави з заправки попити. Скоро почнуть постити чайні пакетики, які використовують 3 рази. #станіславський #не_вірю

Опубліковано Andriy Grymalyuk Середа, 31 жовтня 2018 р.

У відповідь Гриценко написав, що своїм фото тролив і Тимошенко, і дружину президента Марину Порошенко, яку також фотографували на заправці із кавою, і премєр-міністра, Володимира Гройсмана, який кавував на АЗС під час розмови із журналісткою.

Про справжнє і показне. Виставив учора фото з кавою на заправці. Легко й незлобливо потролив театралізовані вистави....

Опубліковано Анатолієм Гриценком Середа, 31 жовтня 2018 р.

Сьогодні, 11 січня, фото із президентом України Петром Порошенком на заправці опублікувала телеведуча та журналістка "Першого Західного" Софія Федина. За її словами, працівниці заправки не очікували такого гостя і каву зробили лише з третьої спроби.

#кава #кавоваісторія До вранішньої кави тримайте правдиву історію, про яку ніколи не напишуть журналісти: -У...

Опубліковано Sofiya Fedyna Четвер, 10 січня 2019 р.

У коментарях до допису традиційно розгорнулася дискусія між прихильниками президента і тими, хто фото назвав передвиборчим піаром.

Коменти_1
Коменти_2

Серед мешканців Фб є така особлива зграйка: Не тролі і не боти, Але їм аби написати гидоту...

Опубліковано Sofiya Fedyna Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Нагадаймо, за даними опитування українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка та Центру "Соціальний моніторинг" наразі лідирує у передвиборних перегонах за президентське крісло керівниця "Батьківщини" Юлія Тимошенко — 18,6%. Другим із підтримкою у 15% опинився шоумен Володимир Зеленський (дослідження проводилося до його оголошення про рішення стати кандидатом в президенти) До трійки лідерів симпатій входить і висуванець від партії "Опозиційна платформа — За життя" Юрій Бойко — 11,8%.

За Бойком йдуть лідер партії "Громадянська позиція", Анатолій Гриценко — 11,2% та чинний президент Петро Порошенко — 10,7%.

Перший тур виборів президента України відбудеться 31 березня. Офіційне висунення кандидатів та подавання документів для реєстрації триватиме до 3 лютого 2019 року включно. Після цього у п’ятиденний термін відбуватиметься сама реєстрація та, відповідно, 8 лютого 2019 року буде останнім днем для цього.

ВідеоЗа результатами соцопитувань, у майбутніх президентських виборах лідирує Юлія Тимошенко

Лідери незмінні: Юлія Тимошенко набирає понад 18,5% серед тих, хто визначився з вибором, Володимир Зеленський — 15%. Третє місце — в межах статистичної похибки — Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко.

За результатами соцопитувань, у майбутніх президентських виборах лідирує Юлія Тимошенко
ТСН. 19:30
  • Facebook 3
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/kava-po-kandidatski-yak-politiki-svitilisya-na-azs-naperedodni-viboriv-1278972.html”