Після Сенцова: ще два політв’язні РФ написали потужні листи до українців

Політув’язнені Микола Карпюк та Ігор Кияшко, які незаконно утримуються у в’язницях Росії, написали листи для українців.

Про це на сторінці у "Фейсбуці" повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник ТКГ Ірина Геращенко. Вона також опублікувала відповідні фото.

Як зазначила вона, Карпюк знаходиться в ув’язненні за абсолютно абсурдними звинуваченнями вже майже 5 років. Кияшко затримали рік тому і звинуватили в шпигунстві.

Новини
"Рве топи!" Український політв’язень розповів, який хіт грає у колонії РФ

"Микола Карпюк дякує всім українцям за моральну підтримку сімей політв’язнів. Ігор теж пише, що напередодні новорічних свят слова підтримки були дуже важливі в російській в’язниці", — розповіла Геращенко.

Ігор Кияшко

Ігор Кияшко

Соцмережі

Микола Карпюк

Микола Карпюк

facebook.com/anton.naumlyuk

"Ніхто не має права заявляти, що українці не здатні на національну солідарність", — це з листа Миколи Карпюка, де багато важливих роздумів про силу любові та добра. Я не знаю пана Миколи особисто, але мені здалося, що він — глибоко віруюча людина, серце якого відкрите і не озлобилося, незважаючи на обставини, на 5 років в’язниці", — написала перший віце-спікер.

Новини
"Кремль візьме паузу": адвокат про повернення українських політв’язнів додому

Вона підкреслила, політв’язні подають увсім великий приклад сили волі, мужності та віри.

"Наше завдання — підтримувати сім’ї і боротися за звільнення всіх", — підсумувала вона.

Після Сенцова: ще два політв’язні РФ написали потужні листи до українців

facebook.com/iryna.gerashchenko

Після Сенцова: ще два політв’язні РФ написали потужні листи до українців

facebook.com/iryna.gerashchenko

Нагадаймо, український режисер Олег Сенцов, який незаконно утримується в колонії Російської Федерації, нещодавно написав нового листа, в якому розповів про свій стан і плани на майбутнє.

Як писав OBOZREVATEL, українські політв’язні, незаконно утримувані в Росії, окупованому Криму і на території ОРДЛО, зможуть отримати щомісячну грошову допомогу від держави.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Українські політв’язні в Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/pislya-sentsova-sche-dva-politvyaznya-rf-napisali-potuzhni-listi-do-ukraintsiv.htm”