У ЛКП «Лев» розповіли, як стати опікуном безпритульних тварин

Львівське комунальне підприємство «Лев» у 2019 році розпочало допомагати опікунам безпритульних котів. Досі за кошти благодійників «Лев» закупляв та роздавав корм лише опікунам вуличних собак. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.  • 470x200-anim

«Якщо минулого року, завдяки нашим благодійникам, ми роздавати корм опікунам безпритульних собак, то 2019 року розпочато цю важливу кампанію і для котиків. На території Львова проживає чимало вуличних котів, які виконують важливу місію із здійснення природньої дератизації. Проте взимку та за нестачі харчової бази їм складно вижити. Дуже гарно, що у нашому місті є чимало небайдужих людей, які взяли їх під свою опіку», — розповіла директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Пенсіонерка пані Ольга, яка опікується 17 безпритульними котами на Сихові, розповідає, що допомога опікунам котів є дуже актуальною.

«Корм — це велика допомога, адже переважно ми, опікуни тварин, це — пенсіонери. Тож навіть кілька пачок корму для нас мають значення. А ще це можливість для людей робити добрі справи. Тому ми сподіваємося, що все більше львів’ян долучаться до благодійності. І ми і котики дуже вдячні за це!», — наголосила опікунка.

Відтепер, коли охочі жертвують кошти на корми для тварин на сайті lkplev.com (кнопка Donate), долучатимутья до підгодівлі не лише собак, але й котиків. До речі, першу порцію у 800 пакетиків м’ясного корму Kormotech LLC / ТОВ Кормотех цього року отримали вуличні коти Сихівського району.

Щоб стати опікуном та отримувати допомогу на годівлю безпритульних тварин, які проживають на вулиці, необхідно звернутись у ЛКП «Лев». Контактна інформація: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: (032) 252−30−41; (068) 535−45−45; email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., сайт: lkplev.com.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/02/11/u-lkp-lev-rozpovili-yak-stati-opikunom-bezpritulnih-tvarin”