Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні

Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні
Cергій Мартинчук
Фото: Facebook

Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні. Про це повідомляє прес-служба Cisco.

Так, він замінить Олега Боднара, який продовжує свою роботу на посаді Директора Cisco в Україні, Казахстані, Азербайджані, Білорусі, Молдові, Узбекистані, Грузії, Вірменії та інших країнах Центральної Азії.

На новій посаді Сергій Мартинчук керуватиме просуванням рішень і технологій Cisco, займатися розвитком партнерської і дистриб’юторської мережі, а також координацією маркетингової діяльності компанії в Україні.

Сергій Мартинчук почав працювати в Cisco в 2007 році і за цей час займав різні посади в українському офісі компанії, успішно відкриваючи і реалізуючи нові можливості в країні і за її межами.

Cisco – американська транснаціональна компанія, що розробляє і продає мережеве обладнання, призначене в основному для великих організацій і телекомунікаційних підприємств. Одна з найбільших в світі компаній, що спеціалізуються в області високих технологій.

Також читайте
Україна знову стала одним з ключових виробничих хабів в Європі
Україна знову стала одним з ключових виробничих хабів в Європі 12 лютого 2019, 15:50
Залишилися не при «Деле»: чому звільняється редакція видання
Залишилися не при «Деле»: чому звільняється редакція видання 11 лютого 2019, 20:00
Кількість спеціалістів в топ-50 найбільших ІТ-компаніях виросла більше ніж на третину — дослідження
Кількість спеціалістів в топ-50 найбільших ІТ-компаніях виросла більше ніж на третину — дослідження 11 лютого 2019, 19:43

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20193675-cisco-priznachila-sergiya-martinchuka-kerivnikom-biznesu-korporaciyi-v-ukrayini”