Володимир Зеленський: Ставши президентом, працюватиму так, аби поважали і мене, і моїх дітей


Заходи відбувалися в Чернівецькому драматичному театрі. «Кварталівці» потішили містян своїм фірмовим гумором із «політичною перчинкою». Перепало Порошенкові, Юлії Володимирівні, Ляшкові, деяким олігархам та іншим персонажам старого політичного істеблішменту. Отримав своє й буковинець Іво Бобул, який не так давно теж збирався йти в президенти України, заручившись підтримкою Дональда Трампа. Попри політичну забарвленість багатьох сцен і жартів, Зеленський наголосив – концертний тур у жодному разі не є передвиборчою агітацією.

Володимир Зеленський: Ставши президентом, працюватиму так, аби поважали і мене, і моїх дітей
Володимир Зеленський: Ставши президентом, працюватиму так, аби поважали і мене, і моїх дітей

Лідер «Кварталу» пояснив це так. По-перше, поточний тур було заплановано ще півтора роки тому, коли про похід у президенти Зеленського ще й мови не було. По-друге, кандидат та його команда взагалі нікого не збираються агітувати, бо вважають, що агітація – це якось «не по-людськи». «Ми не хочемо бути схожими на старих політиків, – говорить Зеленський, – кандидат повинен агітувати вчинками, а не словами. Думаю, що люди все це відчувають. Бо вони втомилися чути обіцянки впродовж довгих років, бачити одні й ті самі політичні обличчя. Також вважаю, що це відповідальність не лише тієї людини, яку обирають. Це відповідальність кожної окремої людини. Ми повинні обирати мозком. Не хочу, щоби ми обирали серцем».

Нагадаймо, згідно з січневими соцопитуваннями, проведеними в усіх регіонах країни, Володимир Зеленський вибився в лідери рейтингів президентських перегонів, лишивши позаду Юлію Тимошенко й чинного президента. Такий успіх кандидата політологи пояснюють геть непритаманним для України веденням передвиборної кампанії. Артист не захотів агітувати українців, натомість довів, що йому значно цікавіше вирішувати спільно з ними проблеми країни. Приміром, свою передвиборну програму Зеленський розробляє в соцмережах разом зі співгромадянами: наразі до її обговорення долучилося вже близько півмільйона осіб.

Володимир Зеленський: Ставши президентом, працюватиму так, аби поважали і мене, і моїх дітей

Спілкуючись із журналістами, «кварталівець» і заразом кандидат у президенти зізнався, що має неабиякий сентимент до Чернівців. «Коли студія «Квартал 95» тільки розпочинала гастролі, одним із перших міст, куди ми вирушили з концертами, були Чернівці. Це було давно, однак я добре це пам’ятаю, – розповів актор. – Чернівці – одне з тих міст, де ми розпочинали нашу кар’єру, і де люди завжди тепло нас зустрічають. Мені подобається міська архітектура, університет… Але місто не має сучасних комунікацій, навіть такого виду транспорту, як швидкісний потяг до столиці. Це не унікальна ситуація. Таке, на жаль, майже по всій Україні. Мої батьки їздять з Кривого Рогу до Києва, щоби побачити онуків, тільки на «Інтерсіті». Від Кропивницького дороги взагалі немає, є тільки напрямок. Люди на машинах з’їжджають з дороги у поле, аби оминути ділянку шляху, якого нема! Про який туризм може йти мова без туристичної інфраструктури? Все є! Тільки господаря в країні немає.

Цікавилися журналісти й тим, як Зеленський бачить своє президентство. Актор щиро зізнався: «Я завжди намагаюся бути гідним, залишатися людиною. Буду таким і в ролі президента. Подивіться на Європу, США. Там не роблять із виборів чогось надзвичайного. Влада – це сервіс. Ну, обрали тебе, ну, попрацюй, увійди до історії. Є цілих п’ять років. Це дуже багато. Це достатня кількість часу, аби зробити щось вагоме, щоби поважали не тільки тебе, а й навіть твоїх дітей. Уже бачу, як «Квартал 95» кепкуватиме й наді мною. Хочу прийти на концерт свого колективу і почути жарти про себе».

Володимир Зеленський: Ставши президентом, працюватиму так, аби поважали і мене, і моїх дітей

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/volodimir-zelenskiy-stavshi-prezidentom-pracyuvatimu-tak-abi-povazhali-i-mene-i-moyih-ditey-367528”