Телефонують з Кремля – колишній співробітник росТБ “здав” пропагандистів Путіна


Колишній оператор “Росії-24” Леонід Кривенков розповів про дзвінки з Кремля у редакцію телеканалу.


Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.


“Як правило, на телеканалі “Росія-24” з гостями в студії ще до ефіру проводилися розмови для того, щоб розуміти, як саме гості будуть відповідати на ті чи інші питання. Питання, що ставляться гостю, також заздалегідь обговорювалися. Зрідка було таке, що гості могли просто подивитися питання і при цьому не дати заздалегідь на них відповідей. Таке могли собі дозволити лише гості рівня Жириновського, Зюганова, Миронова (лідери російських партій ЛДПР, КПРФ, “Справедлива Росія”, – НП)”, – розповів оператор.


За його словами, багато гостей і самі хотіли, щоб їм заздалегідь написали питання та просили не виходити за коло цих питань.


“Я неодноразово чув, як телеведучі, прочитавши список питань, запитували дозволу в шеф-редактора, щоб поставити ще якесь питання додатково. Я не знаю, з ким з керівництва ВГТРК шеф-редактори узгоджували списки питань, але нерідко вони телефонували комусь і питали дозволу поставити те чи інше питання”, – розповів Кривенков.


За його словами, є багато прикладів, коли телефонували з Кремля й казали про те, як слід підносити телеглядачам ту чи іншу новину.


“Самі телефонні розмови я чути, звичайно, не міг, чув лише відповіді шеф-редактора, але, загалом-то, і з його відповідей вже можна було скласти уявлення про розмову та досить точно зрозуміти, чого хочуть від нас люди, що знаходилися на іншому кінці телефонної лінії. Часто були ситуації, коли після телефонних дзвінків ведучого просили “більше так не говорити” або тему просто знімали з ефіру. Рішення про показ в ефірі деяких сюжетів приймав шеф-редактор, але були й такі сюжети-“обязони”, які телеканал зобов’язаний був показувати”, – розповів оператор.


Повний текст інтерв’ю читайте тут: З новин із Кремля сміються навіть ведучі, які їх читають – відверта розмова з колишнім співробітником росТБ


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/02/22/telefonuyut-z-kremlya-kolyshnij-spivrobitnyk-rostb-zdav-propagandystiv-putina/”