Xiaomi Mi Band 4 вразить всіх своєю унікальністю


Майже всі спортивні браслети, які зараз можна зустріти на ринку, мають можливість підраховувати кількість зроблених кроків, пройдену відстань і число спалених калорій. Цього цілком достатньо для більшості користувачів, проте Xiaomi Mi Band 4 запропонує більше можливостей. Він також отримає барометричний альтиметр, тобто спеціальний модуль, який виявиться у відповіді за вимір набраної висоти. Через додаток Mi Fit для смартфонів на Android і iOS користувачі зможуть отримувати детальні дані про те, на яку висоту вони піднялися.

Дані будуть доступні за добу, тиждень, місяць і цілий рік, що дозволить хвалитися перед друзями набраної висотою за той чи інший період часу. Наявність висотоміра в Xiaomi Mi Band 4 дозволить йому більш точно відслідковувати пройдену відстань, а також більш точно вираховувати кількість спалених калорій, адже підніматися вгору набагато складніше і енерговитратніше для організму, ніж просто йти по прямій поверхні. Працювати альтиметр буде навіть в приміщеннях, тому він підійде любителям займатися спортом всередині будь-яких будівель.

Читайте також Samsung Galaxy S10 в найдорожчій модифікації вразив всіх божевільною ціною

Таке нововведення абсолютно точно припаде до смаку всім, хто зважиться на покупку спортивного браслета Xiaomi Mi Band 4. Крім цього модуля, новинка повинна також отримати кольоровий екран з підтримкою сенсорного управління, більш помітну вібрацію, новий ремінець з надійною застібкою, підтримку магнітної зарядки, а також ряд інших нововведень. Швидше за все, презентація даного трекера відбудеться вже в другому кварталі 2019 року, тобто в період з початку квітня і до кінця червня, проте офіційних даних із цього приводу поки що не надходило.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/51894”