З Сирії не можуть повернутися на батьківщину 75 українців, – Чубаров

Меджлісу кримськотатарського народу нині відомо про 75 громадян України, які перебувають на територіях Сирії в умовах зруйнованої інфраструктури.

“Останнім часом на адресу Меджлісу кримськотатарського народу і на мою адресу, як народного депутата України, стали надходити звернення жінок – громадян України різних національностей, які в силу різних життєвих обставин опинилися разом з малолітніми дітьми на території Сирії, з проханнями допомогти їм повернутися в Україну. Сьогодні у Меджлісі кримськотатарського народу відомо про 75 людей (21 жінка, 54 малолітніх дітей), які перебувають у важких умовах на територіях із зруйнованою інфраструктурою”, – йдеться в повідомленні.

Рефат Чубаров зазначив, що з метою надання допомоги громадянам України, які опинилися у скрутному становищі за межами своєї країни, Меджліс кримськотатарського народу взаємодіє з Міністерством закордонних справ України.

“Оскільки на території Сирійської Арабської Республіки в даний час відсутні дипломатичні установи України, просимо осіб, що володіють конкретними відомостями про випадки перебування в Сирії громадян України, які шукають захисту у власної держави і не мають можливості зв’язатися з нами, інформувати за адресою: [email protected]”, – написав нардеп.Джерело статті: “http://povin.com.ua/179607-25-03.html”