Секретний план Зеленського. Парубій провів паралелі між шоуменом і його персонажем, який розстріляв депутатів

Секретний план Зеленського. Парубій провів паралелі між шоуменом і його персонажем, який розстріляв депутатів — фото

Скріншот з відео Квартал 95

Парубій вважає дивним, що Зеленський приховує свої наміри

Скріншот з відео Квартал 95


Глава Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що на сьогодні дуже важко передбачити, якими можуть бути наміри Володимира Зеленського по відношенню до парламенту у разі його перемоги на президентських виборах.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 112 Україна.

"Я знаю і розумію, яким буде співпраця з президентом, якщо буде обрано Петра Порошенка. І також я не знаю, якою вона буде, якщо переможе Володимир Зеленський. Все, що мені відомо, — це те, що у нього, виявляється, є секретний план щодо парламенту", — сказав спікер Ради.

За словами Парубія, він не бачить причин приховувати Зеленському свої плани від громадян, претендуючи на посаду глави держави.

"Я не розумію, чому він секретний. Я вже не кажу про те, що його літературний герой закінчив один з фільмів розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс? У нас вже були люди, які приходили з гранатами. І було доведено, що сценарій зайшов з іншої країни — з РФ. Тому для мене великий знак питання, яким буде співпраця з людиною, яка бачить відносини з парламентом таким чином — не як у цивілізованих країнах", — зазначив він.

Нагадаймо, перший тур виборів президента України пройшов 31 березня. За результатами підрахунку 100% протоколів, Зеленського підтримали 30,24% виборців, а Порошенка — 15,95%.

Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/sekretniy-plan-zelenskogo-parubiy-proviv-paraleli-mizh-shoumenom-i-yogo-personazhem-yakiy-rozstrilyav-deputativ-50016610.html”