Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення – глав уряду, Нафтогазу та НБУ (ОНОВЛЕНО)

Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення – глав уряду, Нафтогазу та НБУ (ОНОВЛЕНО)
Фото: УНІАН

Новообраний президент України Володимир Зеленський в Туреччині провів низку переговорів та зустрічей з майбутніми партнерами. Про це повідомив популярний політичний telegram-канал Незигарь, який пов’язують з російськими силовими структурами.

За його інформацією, одними з перших в Україні змінять глав Нафтогазу, Генеральної Прокуратури, СБУ, Нацбанку, зовнішньої розвідки та уряду.

«Володимир Зеленський дійсно на яхті Ігоря Коломойського не відпочивав... Проживає він у бутік-готелі, що належить Маміхану Мальсагову (він же Міша Махно в вузьких колах)», – повідомило джерело.

Також стало відомо, що в аеропорту турецького курорту приземлилися приватні літаки Геннадія Боголюбова, який прилетів разом з Сергієм Семочко, і Ріната Ахметова (без самого Ріната).

«Борт лондонського шахтаря привіз парламентарів від Медведчука і Суркова, а також польський і угорський бізнес-істеблішмент транскордонної спрямованості. Літак Володимира Плахотнюка з його власником прибув за добу до візиту Зеленського і відбув одразу після 6-годинної зустрічі Володимира Георгійовича з Володимиром Олександровичем при теплому і гостинному посередництві Ігоря Валерійовича. Візит Абубакара Арсамакова так і не відбувся, хоча був узгоджений Медведчуком і групою Фірташа. Сам Дмитро Фірташ регулярно веде консультації з Коломойським і Пінчуком», – додало джерело.

ОНОВЛЕНО. Прес-служба Володимира Зеленського заявила, що він «перебував у Туреччині із своєю родиною – дружиною та дітьми – і не мав там ніяких зустрічей, розмов чи переговорів», а факти, викладені у матеріалі такими, що «абсолютно не відповідають дійсності».

Раніше Mind писав, що Зеленський звернувся до Путіна стосовно видачі українцям російських паспортів.

Також читайте
У Зеленського спростовують інформацію про його переговори та зустрічі у Туреччині
У Зеленського спростовують інформацію про його переговори та зустрічі у Туреччині 29 квітня 2019, 10:15
Зеленський привітав українців зі святом Великодня
Зеленський привітав українців зі святом Великодня 28 квітня 2019, 16:30
Зеленський звернувся до Путіна стосовно видачі українцям російських паспортів
Зеленський звернувся до Путіна стосовно видачі українцям російських паспортів 28 квітня 2019, 08:34

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20196623-zelenskij-u-turechchini-obgovoriv-kadrovi-priznachennya-glav-uryadu-naftogazu-ta-nbu-onovleno”