Україна отримає 300 мільйонів від США на захист від ворога на Донбасі


Комітет з питань збройних сил Сенату Сполучених Штатів Америки затвердив проект закону про “Бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони”. В документі міститься пункт про виділення Пентагону 300 млн. дол. для надання допомоги Україні.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє посольство України в США.


100 мільйонів з цієї суми пропонується направити на летальну зброю.


У посольстві також додали, що пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності ЗСУ шляхом включення в неї засобів берегової оборони і протикорабельних ракет.


Україна отримає 300 мільйонів від США на захист від ворога на Донбасі


Нагадаймо, раніше повідомлялося, що підкомітет по обороні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону “Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік”. Сума коштів, яку пропонували виділити в якості допомоги Україні – 250 млн. дол. 50 млн. дол. пропонували направити для надання летальної зброї. Як бачимо, напередодні в США збільшили розмір допомоги.


Нещодавно стало відомо, США пригрозили Євросоюзу економічними і політичними наслідками в разі подальшої підтримки європейських проектів у сфері оборони і озброєння.


Також повідомлялося, що Вашингтон достроково припинив роботу Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Марі Йованович.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/24/ukrayina-otrymaye-300-miljoniv-vid-ssha-na-zahyst-vid-voroga-na-donbasi/”