У дитячому таборі на Буковині після отруєння дітей виявили кишкову паличку і стафілокок

У дитячому таборі в Чернівецькій області, де отруїлися діти, знайшли кишкову паличку та стафілокок, повідомила заступниця директора Чернівецького лабораторного центру МОЗ України Мар’яна Миронюк.

«Ми вже отримали результати проб об’єктів довкілля, сировини і готової продукції. У добових пробах готових страв виявили бактерії групи кишкової палички – в салаті з капусти, рибі відварній, сосисках і котлетах. А в салаті з огірків і помідорів виявили стафілокок», – зазначила Миронюк в коментарі «Укрінформу».

Вона додала, що зараз небезпеки в таборі немає. Відпочинок дітей проходить у звичайному режимі.

«Всіх дітей і дорослих, які отруїлися і яких було госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні, уже виписали. Підозра на бактеріологічну інфекцію у них не підтвердилася. Діти повертаються до табору після огляду лікаря за місцем проживання та отримання довідки про одужання», – додала Миронюк.

Як повідомляв ZAXID.NET, в селі Репужинці Заставнівського району Чернівецької області 30 дітей, які перебували в літньому таборі, було госпіталізовано із симптомами отруєння. Зокрема, у хворих дітей спостерігалася нудота.

Читайте на ZAXID.NET про те, як уникнути кишкових інфекцій.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_dityachomu_tabori_na_bukovini_pislya_otruyennya_ditey_viyavili_kishkovu_palichku_i_stafilokok_n1483455”