Вінниця в Instagram: спека та городяни в купальниках


  • Володимир ФІЛАТОВ
  • 3
Вінниця в Instagram: спека та городяни в купальниках

Вінничан радує по-справжньому літня погода. Щоб не "смажитись" у місті, багато хто їде відпочивати до води. Зібрали кращі фото з вінницьких пляжів за останній час.

Переглянути цей допис в Instagram

2????????‍♀️

Допис, поширений Karina (@polevskaa) 10 Чер 2019 р. о 1:22 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Игорь (@ihor_polishchuk) 11 Чер 2019 р. о 7:53 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Настя (@tgxgg______4643) 11 Чер 2019 р. о 7:30 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Артём Лесниковский (@dj_lesnikovsky) 11 Чер 2019 р. о 6:17 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Чудове місце для відпочинку

Допис, поширений Dr. Sytnik Anna (@gannasytnik_md) 9 Чер 2019 р. о 1:46 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

????????????????

Допис, поширений -agent-192 (@_agent_195) 8 Чер 2019 р. о 7:59 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

????????????

Допис, поширений Віталій Чалий (@vitaliichalii) 10 Чер 2019 р. о 8:26 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Валера Оборин (@oborinvalera) 8 Чер 2019 р. о 4:37 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

От края до края. На протяжении миль, километров и ярдов. В городе пахнет только тобою. Только одним из семи миллиардов.

Допис, поширений Julia Marushchak (@julia__marushchak) 2 Чер 2019 р. о 7:04 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ???? Anastasia Dudnik ???? (@a_dudnik_) 9 Чер 2019 р. о 11:57 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

❤️???? Сегодня лето! И завтра лето! Представьте, как будто песня всё же спета..???? И проживите это лето! ...себя сейчас взбодря И напланируя ????, как иногда уж опосля.. 1 сентября..октября, ноября.... ⠀ ⠀ ⠀ ????‍♀️На фото с любимой дочкой, самой надежной подружкой @__svetilo__

Допис, поширений Olga (@uspeshnay) 31 Тра 2019 р. о 10:43 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Чудовий відпочинок ????️????

Допис, поширений Танюша Качуровська (@taniushakachurovska) 10 Чер 2019 р. о 3:32 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ????Marina Vellios???? (@marinavellios) 9 Чер 2019 р. о 5:52 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

good morning ????️

Допис, поширений Viktoriia Tupchii (Frolova)???? (@vikki_tupchii) 10 Чер 2019 р. о 10:48 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Ну здравствуй лето)????☀️

Допис, поширений Olga (@marcenyuk1102) 11 Чер 2019 р. о 6:42 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Swimming with beer ???????????? #ukraine #vinnitsya #summer

Допис, поширений Szymon Ostrowski (@ostroz89) 8 Чер 2019 р. о 1:31 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Tropic girl????????

Допис, поширений Viktoria???? (@vikki3003) 6 Чер 2019 р. о 8:02 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Счастье приносит друзей, несчастье проверяет их????

Допис, поширений користувачем @ sasha_yarechuk12 9 Чер 2019 р. о 12:28 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Нарешті настало справжнє спекотне літо. Басейн, коктейль, крута музика і жодних поганих думок! А як ваше літо? Куди плануєте їхати у відпустку? #summer #weekend

Допис, поширений Natalie Pavlenko (@nata.li____) 9 Чер 2019 р. о 3:08 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

#vinnitsagram#ukrainegirl#summervibes#sun#swimsuit#swimmingpool#rest#vinnitsa#sky#water#sunglasses#summertime????

Допис, поширений Виктория Александровна (@balatska_viktoriya777) 9 Чер 2019 р. о 4:40 PDT


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Foto-dnya/vinnitsya-v-instagram-speka-ta-gorodyani-v-kupalnikah-10890015.html”