Україна та Росія оголосили нон грата співробітників генконсульств Львова і Петербурга

Росія оголосила персоною нон грата співробітника генконсульства України в Петербурзі у відповідь на аналогічні дії України щодо російського представника у Львові.

МЗС Росії: «У відповідь на подібний недружній і невмотивований крок Києва російська сторона була змушена на основі взаємності оголосити persona non grata працівника Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі».

У російському відомстві зазначили, що Служба безпеки України оголосила співробітника Генконсульства Росії у Львові persona non grata ще в травні.

Але три місяці не оприлюднила цю інформацію. «У зв’язку з внутрішньополітичними іграми в Україні», – припустило російське дипведомство.

Крім того, Україна нібито не пред’явила доказів того, що діяльність російського дипломата була протиправною і виходила за рамки професійних обов’язків.

13 серпня у Львівській області контррозвідники СБУ викрили місцевого жителя, який виконував разведзадания спецслужб РФ.

Як пояснили представники СБУ, зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який працював під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

Дипломата-шпигуна в МЗС оголосили persona non grata. Він вже залишив територію України.Джерело статті: “http://povin.com.ua/222477-13-08.html”