Санжар розповів подробиці свого скандального працевлаштування в "Карпатах"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТК "Футбол".

Щоб спростувати містифікації навколо свого призначення, тренер "зелено-білих левів" розповів, що після матчу "Десна" — "Карпати" йому подзвонив спортивний директор Олег Бойчишин і запитав: чи хотів би він очолити "Карпати"?

"При цьому він сказав, що у них будуть зміни, керівництво клубу вирішило попрощатися зі штабом Чижевського. Я сказав, що готовий до розмови. Ми зустрілися, поспілкувалися і знайшли спільний знаменник", — пригадав тренер.

Санжар стверджує, що ніяких переговорів з "Карпатами" на той час він не вів. "Ні на яких матчах з "Маріуполем" я не був присутній. Я і мій тренерський штаб виконали всі моральні норми перед тренерським штабом Чижевського.

Щойно приїхав до Львова — зустрівся з Чижевським, його помічниками. Ми поговорили, я все пояснив. На цій зустрічі один до одного у нас не було ніяких питань. А ось вже після неї пішли якісь фрази, цитати, які почали розкручувати і обговорювати. Але коли говорили — проблем у нас не було", — додав пан Санжар.

Раніше Санжар окреслив "наполеонівські" плани "Карпат".Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/sanzhar-rozpoviv-podrobitsi-svogo-skandalnogo-pratsevlashtuvannya-v-karpatakh-201909161029491”