Для тих, хто не ризикне пірнати в ополонку: ціни та умови у вінницьких критих басейнах


  • Катерина ЛАПШИНА
  • 3
Для тих, хто не ризикне пірнати в ополонку: ціни та умови у вінницьких критих басейнах
  • У нашому місті є кілька басейнів, де можна поплавати взимку.
  • Що потрібно принести з собою та чого очікувати на місці?

Маяк

Аквапарк і басейн. Найпопулярніша водна зона відпочинку нашого міста. Перший та поки що єдиний аквапарк у Вінниці. Є басейн з атракціонами, дві водяні гірки, гейзери, масажні водоспади та гідромасажні форсунки.

Окремий басейн «Малютка» для діток — там три низенькі водяні гірки та п’ять фонтанчиків. Температура води 28 градусів, а глибина від 0,4 до 0,6 метрів. У ньому найменших діток навчають не боятись води, плавати та пірнати.

Також є спортивний басейн. Там п’ять доріжок, довжиною у 25 метрів та вежі для стрибків у воду. Саме тут проходять заняття з аквааеробіки та навчають плавати під наглядом професійного тренера.

Діти до 12 років у аквапарк чи басейн допускаються лише з батьками,

Графік роботи: щодня з 6.40 до 21.40, неділя — з 10.00 до 14.40.

Є разові відвідування, абонементи та навіть можливість купити візит, розрахований на усю сім’ю.

Ціни з сайту басейну:

Також деякі аквазони мають водяні гірки, фонтани та гідромасаж.

Авангард

Проводить заняття зі стрибків у воду, спортивному та синхронному плаванню та аквафітнесу.

Тренуватися можуть як дорослі, так і дітки від 5 років.

Ціни:

  • Разове відвідування для дорослих: 70 гривень, для дітей 80 гривень
  • Абонемент на 10 відвідувань — дитяча спорт група 600 гривень, дорослий абонемент — 550 гривень. Діти до 15 років займаються з тренером, послуги якого входять у вартість абонементу.

Для оформлення абонементу необхідно надати довідку від педіатра і фотографію 3 на 4 см. Не забудьте взяти з собою костюм для плавання, шапочку, змінне взуття та засоби для особистої гігієни.

Також на території спорткомплексу проводяться заняття з фітнесу, акробатики, кікбоксингу і брейку. Є тренажерний зал, сауна, солярій, масажний кабінет та спорт-бар. Працюють з 7.00 до 21.00, у неділю — з 14.00 до 20.00 в неділю.

Палац дітей та юнацтва

Заняття лише для дітей шкільного віку у спортивних групах. 4 широких доріжки і оснащений стартовими тумбами. Набір у гурток плавання при Палаці дітей та юнацтва проводиться з 7 до 18 років.

Заняття продовжується 90 хвилин. Набір проводиться у вересні, на початку навчального року, тому в цей басейн не потрапити зненацька.Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Sport/dlya-tih-hto-ne-rizikne-pirnati-v-opolontsi-tsini-ta-umovi-u-vinnitski-11013114.html”