Компанія-автоперевізник із Харкова заявила, що сім’я глави ХОДА хоче забрати підприємство

Співробітники компанії заявили, що готові організовувати мітинги, перекривати траси державного значення

Співробітники харківської компанії-автоперевізника написали лист президенту України Володимирові Зеленському, у якому просять захистити підприємство від рейдерства, пише агентство "РБК-Україна". Лист підписало 300 працівників "Укравтотранс Плюс".

Об этом сообщает ТОП СМИ

"Просимо взяти до уваги ситуацію, про яку йдеться в цьому зверненні, і допомогти нашій компанії відстояти свої законні права, адже ця ситуація являє собою кричущий вияв свавілля, рейдерства та корупції, особливо з урахуванням того, що безпосередню участь у вчиненні вказаних протиправних дій беруть високопоставлені посадові особи органів державної влади – Тимчук Андрій Олександрович (начальник Слобожанського міжрегіонального управління "Укртрансбезпеки") і Тимчук Айна Леонідівна (голова Харківської обласної державної адміністрації)", – ідеться в документі, який опублікувало агентство.

Автори звернення наголошують, що Андрія Тимчука призначили головою Слобожанського міжрегіонального управління "Укртрансбезпеки", водночас у нього є інтереси у сфері пасажирських перевезень – бізнес у Дніпропетровській області.

"Сьогодні наш бізнес, усупереч законодавству, зазнає утисків із використанням різноманітних адміністративно-управлінських інструментів, доступних органам державної влади", – пишуть вони.

Співробітники компанії заявили, що готові організовувати мітинги і перекривати траси державного значення.

"Вимушені зазначити, що продовження описаних у даному зверненні незаконних і несправедливих дій неодмінно підштовхне нашу компанію і всіх її працівників до реалізації свого права на зібрання, зокрема і шляхом організації акції протесту безпосередньо на маршруті – на трасі Київ – Харків", – написано в листі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/kompanija-avtopereviznik-z-harkova-zajavila-shcho-sim-ja-glavi-hoda-hoche-zabrati-pidprijemstvo-1544111.html”