Труханову вчергове не змогли обрати запобіжний західВищий антикорупційний суд (ВАКС) не зміг сьогодні обрати запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову та його заступнику.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП


У засіданні оголошено перерву до понеділка, 11 жовтня, передає ZN.ua.


"Оголошується перерва до понеділка. Почнемо засідання о 10:30... Добре, давайте на 9", — сказала головуюча суддя ВАКС і закрила засідання.
Нагадаємо, вранці 8 жовтня ВАКС почав розглядати клопотання детектива НАБУ про обрання запобіжного заходу голові Одеської міської ради Геннадію Труханову. Засідання тривало більше 10:00. Антикорупційна прокуратура просила заарештувати Труханова з правом внесення 120 млн гривень застави.


Як повідомлялося, 6 жовтня меру Одеси вручили підозру в заволодінні землею на півмільярда гривень. Детективи НАБУ повідомили про підозру ще майже двом десяткам людей. Їх звинувачують в незаконному заволодінні активами територіальної громади Одеси на 689 млн грн і легалізації незаконно отриманих доходів. Стосується це, в тому числі і бізнесмена Володимира Галантерніка, екс-прокурора Одеської області Олега Жученка та директора департаменту Одеської міської ради Олексія Спектора.


«Аргумент»

Источник: Дедал