Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог”

В листопаді 2020 року журналісти нашої редакції розкрили одну із численних шахрайських схем цинічного медіа-кілера - Чеславського Олега Євгеновича. Цей “персонаж” також величає себе великим генієм у сфері ІТ-технологій, правда якщо проаналізувати його проекти - то вони практично нічого собою не являють - це не більше як “пустушки”, які створювались для видурювання коштів в необачних спонсорів. До того ж, часто Чеславський вступає в зговір з посадовими особами різних організацій і вже разом з ними провертає афери.

 

Кожна доросла людина та навіть школяр, без особливих аналітичних зусиль з легкістю зроблять висновок: його творіння важко назвати повноцінними проектами! Розрекламовані самим Чеславським «Спільно», «Київський міський блог», Smart ID, Fondom, СпільноДія, Центр експертів "ICC Ukraine", Advertising Media, robot.red, Всеукраїнський Громадський Бюджет, Media Teenz, і . т . д. – це всього лиш «мильні бульбашки які лопають одна за одною». У більшості цих проектів уже навіть сайти неактивні. 

 

В результаті: створені ним, не без допомоги спонсорських коштів, проекти не приносять жодної користі людям/організаціям/держустановам які в них вклались... Та і це ще не все, адже сайти залишаються в управлінні самого Чеславського, який в подальшому їх використовує у своїх корисливих цілях, зокрема - для опублікування замовних, фейкових статей з метою очорнення, медіа-знищення громадських діячів, політиків та чиновників різних рівнів.    

 

Саме про одну із таких шахрайських схем розповіли в листопаді 2020 журналісти у матеріалі: «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». МЕР КЛИЧКО ВИДІЛИВ КОШТИ ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ ДЛЯ АКТИВНОЇ «ЧОРНОЇ» ПІАР КАМПАНІЇ ПРОТИ СЕБЕ?! ЧОМУ ТЕ, ЩО МАЄ НАЛЕЖАТИ КИЯНАМ ПРИСВОЇВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ «КІЛЛЕР»? 

Журналістське розслідування викликало великий резонанс в суспільстві і стосувалось воно так-званого проекту під назвою “Київський міський блог”. Цей сайт у своїх корисливих цілях Чеславський тривалий час піарив, як проект створений спільно із Київською мерією у в рамках програми «Kyiv Smart City», яку впроваджено(Kyiv Smart City) за ініціативи Віталія Кличко

Крім того, цей “бравий ІТ-шник” чітко прописав, що “Київський Міський Блог - це муніципальний соціальний проект громадянської журналістки, мета якого долучити мешканців столиці України до створення інформаційного ресурсу міста власними зусиллями; створення ресурсу який був створений киянами і для киян. Київська міська блогова платформа - це цілком соціальний громадянський проект, а тому в нас не має постійних авторів, редакторів і коректорів. Будь-який бажаючий може стати автором проекту…”

Крім цього, Олег Чеславський у цьому проекті використовував офіційну символіку міста Київ та адресу КМДА. 

Всіми цими даними Чеславський створив картинку, що сайт  “Київський міський блог” створений і має пряме відношення до мерії столиці. До того ж і фінансування на його створення відбулось за допомоги київської влади. До речі, він і по сьогоднішній день вказує, що проект - муніципальний, хоч таким ніколи він не був!!!  

 

Що найцікавіше, то це, що Чеславський користуючись офіційними атрибутами Києва та мерії - проводив активну чорну піар-кампанію проти Віталія Кличко, а за разом й інших чиновників та політиків різних рівнів, включаючи Офіс Президента на чолі із самим Гарантом. Добре придумав”, чи не так: очорнював людей під “прапорами” Київської мерії...   

Але всім схематозам рано чи пізно настає кінець, що й відбулось після опублікованого нашою редакцією журналістського розслідування. 

 

Та найцікавіше те, що Олег Чеславський після викриття швиденко взявся зачищати свою аферу!!! Та як кажуть - “рукописи не горять”, і сліди шахрайства в повному обсязі не приховати!!! 

 

Варто зазначити, що найперше Чеславський швидко змінив офіційні символи Києва та адресу КМДА - які використовував НЕЗАКОННО!!!    

  

Дальше на всіх парах почав дискредитувати програму «Kyiv Smart City», яку вказував - що саме в її рамках створений “Київський міський блог”  

 

Ну а дальше взявся зачищати “чорні” статті про Віталія Кличко, які були вказані журналістами нашої редакції. Проте скріни у нас залишились і вони вказані у викривальному матеріалі.  

 

Так приміром, на сайті “Київський міський блог” за лінком https://kyiv.org.ua/corruption/polskyi-tramvai-klychko-ystoryya-na-sto-myllyonov-dollarov%20  було Чеславським було опубліковано статтю: “Польский трамвай Кличко - история на сто миллионов долалров”

 

 

Зараз - сторінку не знайдено

До того ж, аналогічна ситуація і на сайті  https://fakeoff.org/ - на сайті від якого він усіми силами відхрещується, і на якому публікує фейкову інформацію та поливає брудом людей. Що ще раз доводить - сайт його і ним контролюється.

https://fakeoff.org/epidemic/polskiy-tramvay-klichko-istoriya-na-sto-millionov-dollarov%20 - лінк видаленої статті.

 

Зараз за цим лінком: 

 

Така ж ситуація з іншими публікаціями Чеславського, які були вказані у журналістському розслідуванні нашої редакції. 

https://kyiv.org.ua/corruption/klychko-podaryl-fuksu-kyevskoe-metro лінк видаленої статті.  

Зараз за цим лінком: 

 

Ще одна стаття

 

До того ж у журналістському розслідуванні було вказано, що Олег Чеславський так-званий “муніципальний” проект-сайт для народу використовував у власних політичних цілях - він рекламував партію «За майбутнє» з якою й сам мав намір потрапити у владу. Та на сьогоднішній день - вся інформація ВИДАЛЕНА, як із сайту “Київський міський блог”, так з особистою сторінки Чеславського у Фейсбук.

 https://kyiv.org.ua/politics/serhii-husovskyi-pidpryyemtsi-ye-partneramy-mista лінк видаленої статті.

Зараз за цим лінком: 

Із “Київського міського блогу” видалено всю інформацію про вибори і партію “За Майбутнє” 

Нагадаємо, що Олег Чеславський на виборах 25 жовтня 2020 року мав намір потрапити у владу під покровительством партії “За Майбутнє”, та не НЕ потрапивши до Київської міської ради вважав вибори нелегітимними та звинувачував в цьому владу Президента і народ

Як всі вже напевне зрозуміли - Олег Чеславський є звичайним шахраєм, який обдурюючи владу та спонсорів створює сумнівні, нічого не варті проекти, які в результаті використовує у власних корисливих цілях, зокрема для поливання людей брудом з метою наживи. Незважаючи, що він пробує защистити свої схематози - народ повинен знати його істинну сутність, а правоохоронці - розслідувати його злочини. 

 

Далі буде…